Професійна консультація дизайнера
Фахівці Локсмайстер на Подолі завжди готові запропонувати декорування вхідних дверей безпеки RB-Doors МДФ накладками, а також підбором захисної та міжкімнатної фурнітури. Створити нові ексклюзивні дизайни накладок, як для екстер’єрів так і для інтер’єрів. За допомогою декоративних накладкок, двері здобувають необхідний дизайн та надають стиль та настрій кожній оселі. Важливу роль в дизайнерських розробках займає покриття, адже завдяки властивостям, а саме високій пластичності найвибагливіші ідеї можуть бути втілені в МДФ накладках. Саме ізраїльське ПВХ покриття VINORIT® відкриває широкі можливості для творчості - художникам, дизайнерам та архітекторам.
В мережі магазиів Локсмайстер на Подолі дизайни дверей поділено на три серії: Сучасний український дизайн, Nature, Geometry. В Сучасний український дизайн увійшли всі існуючи дизайни накладок, які замовляються вже багато років і є популярними серед споживачів.
Серії Nature та Geometry- це ексклюзивні, новаторські дизайни від СПВ, які постійно оновлюються. Тут втілено різноманітні сучасні дизайни від лаконічного Модерну  до строгого Хай-теку. В серії Nаture поєднано різноманітні природні мотиви, стилізація рослин, води, каміння, тощо. В серії Geometry поєднано різноманітні геометричні форми.
Окрім ексклюзивних дизайнів накладок,  впроваджуємо разом з технологами новітні розробки, а саме використання фрезерованих об’ємних елементів 3D.

Своє питання стосовно дизайну дверей, або замовити ескіз накладки можливо у салоні магазині з продажу дверей " Локсмайстер на Подолі" за телефонами 044 4943999.

Немає коментарів:

Дописати коментар