Встановлення та налаштування систем контролю доступу


Система контролю та управління доступом найпрогресивнішим у галузі безпеки. Професійно організовані системи контролю доступу дають змогу не лише уповноважити відповідних осіб на вхід до приміщення, але і вести аудит подій (знати, хто і коли заходив до приміщення), встановлювати доступ до приміщення за розкладом, контролювати використання робочого часу. Системи контролю доступу можуть бути автономними або ж входити до складу інтегрованої системи безпеки будівлі. Головне при виборі системи контролю доступу – слід орієнтуватися на професійність тих, хто цю систему розроблятиме і встановлюватиме. Локсмайстер на Подолі має широкі можливісті побудувати доступ у оселю на самих якісних комплектуючих.

СКД розділяють на автономні та мережеві. Класифікуються системи контролю доступу за кількістю точок доступу. Малі – одна або декілька точок у СКД – встановлюються у будинках, офісах, невеликих приміщення. Середні системи контролю доступу об’єднують десятки точок та значне число (кілька сотень і більше). Користувачі – банківські установи, невеликі підприємства, готелі. Великі СКД включають в себе сотні точок доступу та тисячі користувачів і встановлюються у аеропортах, крупних промислових підприємствах.
Фахівці магазину «Локсмайстер на Подолі» пропонують розробку, виготовлення та введення в експлуатацію автономної системи контролю доступу будь-якої складності. Тут же можна придбати повний спектр елементів для СКД та виконавчих елементів: датчики, зчитувачі, контролери, кодові дверні панелі, електромеханічні замки, електромагнітні замки, дверні електрозаскочки, а також автономні кодові дверні замки.

Немає коментарів:

Дописати коментар