Виготовлення та ремонт автомобільних ключів

Магазин Локсмайстер на Подолі має сучасний, високотехнологічний сервісний центр, в якому кожен власник транспортного засобу може виготовити ключ. Ми виготовляємо від простих механічних ключем до складних транспондерних. Виготовлення автомобільного ключа достатньо складний процес, потребує декілька кроків та необхідність працювати не лише на обладнанні сервіс центру а і з автівкою (мотоцикл, або скутер), до якої необхідно виготовити ключ.
Турбуючись про Вашу власність наголошуємо що виготовлення автомобільних ключів необхідно довіряти лише професіоналу: по перше обов’язкова наявність сертифікатів підтверджуючих навики, та вміння майстра який буде виготовляти ключ, по друге потрібно розуміти що неможна довіряти ключі випадковим людям – лише тим хто має бездоганну репутацію підтверджену визначеним терміном роботи, по трете необхідно пам’ятати що неякісний ключ напряму впливає на роботу замка, тобто зайве навантаження на механізм приводить для швидкого зносу та виході зі строю. 
Отже чекаємо Вас у нашій майстерні на Подолі. Сервіс центр готовий співпрацювати с автосалонами та виготовляти механічну частину ключа на бланку який надає салон.

1 коментар: