Замки механічні для вхідних та міжкімнатних дверей Замки основні однонаправлені 
Замки основні однонаправлені
Замки Mul-T-Lock представлені основними циліндровими замками моделі MUL-T-LOCK® SPLR214.
Це замки універсального застосування, а саме: можуть використовуватись для установки як в металеві, так і в дерев’яні двері. Замки також мають реверсивну заскочку з нержавіючої сталі і сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX® IV класу безпеки (три гвинти кріплення) та будь-якою іншою захисною фурнітурою стандарту DIN.

 Замки основні однонаправлені 
Замки основні однонаправлені
Універсальні однонаправлені замки Santos представлені моделями Sash Lock 7 серії і Sash Lock 3 серії.
Моделі універсальних замків Santos представляють широку лінійку розмірів Back Set. Завдяки цьому дані моделі підходять як для установки в нові двері, так і для заміни старих замків. Конструктивною особливістю обох моделей є те, що на корпусах цих замків встановлено гартовані пластини, які захищають механізми замків від свердлування.

 Замки основні однонаправлені 
Замки основні однонаправлені
Однонаправлені замки моделі ABLOY® 4272 - це циліндрові замки стандарту EuroDin.
Замки мають загартований гакоподібний багатошаровий ригель та реверсивну заскочку. Завдяки своїй конструкції, замок захищає двері від вандального відкривання шляхом відтискування. Замки даної моделі сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX® IV класу безпеки (три гвинти кріплення), з будь-якою іншою захисною фурнітурою та з броненакладками на циліндри і ручками на «розетках» стандарту DIN.

 Замки основні однонаправлені 
Замки основні однонаправлені
Замки NEMEF® 1269 використовуються, як основні замки здебільше для дерев’яних дверей. Циліндрові універсальні замки NEMEF® 1269 мають реверсивну заскочку та сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX®IV класу безпеки (три гвинти кріплення) та будь-якою іншою захисною фурнітурою, з броненакладками на циліндри і ручками на «розетках» стандарту DIN.
Замки для протипожежних дверей
 
Протипожежні замки NEMEF® (немеф) призначені для надійного блокування протипожежних дверей у разі виникнення займання з метою запобігання поширення вогню.
 
 Замки для протипожежних дверей

Замки для протипожежних дверей
 
 
Це симетричні замки широкого спектру застосування в протипожежних дверях. Вони мають реверсивну заскочку. Керування ригелем замка провадиться за допомогою циліндрового механізму профілю EuroDin, керування заскочкою - за допомогою нажимної ручки, міжцентрова відстань – 72 мм, розмір Back Set – 55 мм. Сумісний з будь-якою фурнітурою стандарту EuroDin, обробка торцевої планки - хром.

Замки для протипожежних дверей
Замки для протипожежних дверей
 
 
Протипожежні замки NEMEF® (немеф) призначені для надійного блокування протипожежних дверей у разі виникнення займання з метою запобігання поширення вогню. Замки для протипожежних дверей NEMEF® (немеф) представлені у асортименті «СПВ Компані Лтд» моделями 1739/03 та 1769/03. Замки протипожежні NEMEF® (немеф) відповідають найвищим вимогам щодо матеріалів виготовлення та дизайну. Замки NEMEF (немеф) для протипожежних дверей мають високу надійність. Провідні виробники дверей Австрії, Німеччини, Голландії та інших європейських країн широко застосовують їх при виробництві своєї продукції. Зовнішній вигляд протипожежних замків NEMEF® (немеф) відповідає сучасним естетичним вимогам. Протипожежні замки NEMEF® (немеф) розроблені спеціально для комерційного та житлового ринку. Замки NEMEF (немеф) для протипожежних дверей можуть бути встановлені як в дверях громадських будівель, так і промислових об'єктів. Усі деталі, з яких виготовлені замки протипожежні NEMEF® (немеф), - зі сталі найвищої якості.
Замки для протипожежних дверей
Замки для протипожежних дверей
 
Протипожежний замок VACHETTE® (Франція) має спеціальну форму сталевого ригеля, що запобігає його «заклинюванню» під впливом високих температур. Замок також оснащено спеціальним патентованим механізмом реверсної заскочки. Замок сумісний з будь-якою фурнітурою стандарту EuroDin. Керування замком провадиться за допомогою циліндрового механізму профілю EuroDin. Міжцентрова відстань – 72 мм, розмір Back Set – 55 мм, обробка торцевої планки: нержавіюча сталь, нікель, латунь, чорне полімерне покриття, хром. Французькі замки протипожежного призначення представлені моделлю VACHETTE® D455.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар