Решітки

СТАЛЕВІ ЗАХИСНІ РОЗСУВНІ системи (решітки) ShikMETAL призначені для захисту від проникнення на об'єкти житлового та нежитлового фонду через віконні і дверні прорізи, вітрини, гаражі, а також будь-які інші отвори і проходи. Можлива установка таких систем в ліфти і транспорт.
Особливість таких систем (решіток) - відсутність по периметру габаритної несучої рами, а також різних паркувальних і базових стійок, які зменшують габарити отвору. Технологія виробництва і монтажу розсувних грат ShikMETAL передбачає, що роль несучої рами виконують укоси самого отвору. Це дозволяє істотно економити місце в отворі і не порушувати його світлопропускання.
Сталевий захисний механізм ShikMETAL з высокосекретными циліндрами замкових систем у парі з централізованою охоронною сигналізацією є основною і невід'ємною складовою загальної системи безпеки будь-якого об'єкта.
Сталеві захисні розсувні системи (решітки) ShikMETAL - це захисний механізм, який відомий ще, як металеві розсувні, поворотно-розсувні, складні, пантографні решітки або, іншими словами - решітки-ножиці, решітки-гармошка. Це одне з найбільш надійних інженерних засобів безпеки.
Основне досягнення торгової марки ShikMETAL - відродження технології виробництва металевих розсувних грат, яка широко використовувалася в Європі у ХІХ - ХХ століттях і була втрачена з розпадом Австро-Угорської імперії. Тільки в кінці ХХ століття в місті Чернівці, який 1849-1918 роках був центром герцогства Буковина в складі Австро-Угорщини і де досі дбайливо зберігають традиції свого австро-угорського минулого, вдалося дати нове дихання виробництва цього надійного захисного механізму, удосконалити та адаптувати його до сучасних вимог безпеки.
Основні переваги решіток ТМ ShikMETAL
- Захисні розсувні решітки ShikMETAL відповідають вимогам ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ і РЕКОМЕНДОВАНІ для захисту об'єктів, що охороняються підрозділами ДСО.
- Розсувні системи ShikMETAL відповідають вимогам ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ - можуть врятувати життя при пожежі. Сталеві решітки ShikMETAL на вікнах і дверях не перешкоджають евакуації.
- ВІДСУТНІСТЬ ГАБАРИТНОЇ НЕСУЧОЇ РАМИ по периметру металевих розсувних грат ShikMETAL, а також різних паркувальних і базових стійок, які зменшують габарити отвору. Розсувні решітки ShikMETAL в рамнії металоконструкції виготовляються тільки в нестандартних, одиничних випадках. Наприклад, немає технічної можливості кріплення - відсутній верхній і/або нижній укіс. В інших випадках, завдяки технології виробництва захисних решіток ShikMETAL та їх монтажу, роль несучої рами виконують укоси самого отвору, що дозволяє істотно економити місце в отворі і не порушувати його світлопропускання.
- Захисні розсувні решітки ShikMETAL на вікна, двері, вітрини ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕННЯ, у відповідності з усіма вимогами охоронних і банківських норм, що дозволяє ефективно використовувати їх в парі з іншими охоронними системами.
- Решітки ShikMETAL надійно ЗАХИЩАЮТЬ дітей від випадання з вікон і балконів!
Закриті на ключ батьками розсувні решітки ShikMETAL на вікнах в дитячій, у всій квартирі або будинку повністю виключають можливість доступу маленької дитини до вікон. Функція провітрювання «відкрита стулка» при цьому не порушується. При грамотному розташуванні датчиків охоронної сигналізації функція «відкрита стулка» може використовуватися в парі з охороною зовнішнього периметра будинку. Дитина може перебувати в будинку, дихати свіжим повітрям і при цьому бути захищеним.
- Розсувні металеві системи (решітки) ВИРОБЛЯЮТЬСЯ тільки з ЯКІСНОЇ, СЕРТИФІКОВАНОЇ СТАЛІ без застосування пластикових (нейлонових), алюмінієвих елементів і комплектуючих.
- ТРЬОХТОЧКОВА (по центру вгорі і внизу) СИСТЕМА ЗАМИКАННЯ розсувний металевої решітки ShikMETAL працює за принципом сейфа.
Малогабаритна ручка 3-х точкового італійського замку приводить в рух верхню і нижню сталеві тяги, а також ригель замку по центру розсувних грат ShikMETAL, одночасно блокуючи розсувну систему ShikMETAL в трьох точках. Потім, з допомогою одного повороту ключа, циліндр секрету блокує роботу самої ручки захисної системи ShikMETAL.
- Решітки ShikMETAL на вікнах, дверях і вітринах ВІДКРИВАЮТЬСЯ в одну або дві сторони, і ВІДВЕРТАЮТЬСЯ в отворі на БУДЬ-який КУТ.
- Решітки ShikMETAL - НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ в закритому стані і відчуття вільного простору у відкритому вигляді.
Розсувні системи (решітки) ShikMETAL на вікнах і дверях практично НЕ ПОМІТНІ у відкритому і отвернутом положенні, так як забарвлюються в колір рам або укосів і ХОВАЮТЬСЯ В ОТВОРІ за штори.
- Розсувні металеві системи ShikMETAL НЕ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ нормальному функціонуванню (відкриття/закриття, провітрювання) вікон та дверей.
- Сталеві захисні розсувні системи (решітки) ShikMETAL - це ЗРУЧНІСТЬ при прибиранні приміщень, митті вікон і вітрин.
- Сталеві захисні розсувні решітки ShikMETAL можуть мати базову комплектацію або комплектацію з додатковими захисними опціями.
Захисні розсувні системи (решітки) ShikMETAL виготовляються з різними типами замків і оснащені відповідними циліндрами секрету Mul-T-Lock (Ізраїль), Abloy (Фінляндія), Vaсhette (Франція), Kaba (Австрія), іншими.
В якості захисного покриття використовуються сертифіковані полімерні фарби з високими захисними і декоративними властивостями. Кольори відповідають каталогу RAL. (http://shikmetal.com/blog/?p=805#tag)
Точність виготовлення решіток ShikMETAL до МІЛІМЕТРА.
На кожну одиницю захисної продукції ShikMETAL видається ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ з описом та інструкцією по експлуатації, а також ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН відповідно з Держстандартом, де зазначено: індивідуальний серійний номер, розмір і комплектація, колір, дата монтажу сталевих захисних розсувних грат ShikMETAL, стоять відповідні печатки і підписи. Кожній розсувний решітці ShikMETAL присвоюється індивідуальний серійний номер, який нанесено в певному місці і занесений в гарантійний талон. Гарантійний строк становить п'ять років.

Немає коментарів:

Дописати коментар