субота, 29 липня 2017 р.

ТАМБУРНІ ДВЕРІ ПОВИННІ БУТИ НАДІЙНІ

  Дуже часто  в багатоквартирних житлових будинках сусіди по поверху компонуються і встановлюють так звані тамбурні двері, тобто двері на поверсі, які перешкоджають вільному доступу безпосередньо до квартир. І це дуже правильно. 
  Але в  більшості випадків на цих дверях дуже заощаджують, встановлюючі малозахищені або зовсім незахищені двері, мовляв це загальні двері, навіщо в неї вкладати кошти, "і так піде".   


   І це вже дуже неправильно, бо встановивши такі двері, мешканці самі собі роблять ведмежу послугу. Для злодія відчинити такі двері завдання легке. А далі потрапивши у середину тамбура і закривши за собою ті самі двері, щоб його ненароком хто не побачив, спускаючись чи піднімаючись по сходам, злодій вільно працює вже безпосередньо з дверима в квартиру.
  Щоб цього не сталося, наш магазин ЛоксМайстер на Подолі настійливо рекомендує приділяти тамбурним дверям не менше уваги ніж квартирним. Що й зробили наші клієнти, підсиливши свої тамбурні двері корпусом замка Mul-T-Lock, захисною фурнітурою 4 класу зламостійкості Rostex Decor та циліндровим механізмом Mul-T-Lock Classic.
  Тепер наші клієнти надійно захищені. А розділивши вартість цього захисту на всі квартири поверху виходить досить приємна ціна, яку зміг собі дозволити кожен мешканець.
​  Отож, звертайтесь до нашого магазину і ми запропонуємо Вам дійсно надійне рішення по безпеці Ваших квартир.

Немає коментарів:

Дописати коментар